.

.

Семес 29, 42х28ин.

Семес 29, 42х28ин.

DEN 1209.60
Залиха
Достапно за нарачка

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Нашите слики се дигитално архивирани за да се зачува вистинската суштина на оригиналното уметничко дело. Сликите се скенираат со помош на машини со врвен квалитет кои ги доловуваат најдобрите детали и боја, што ги прави нашите репродукции репер на стандарди во индустријата. Ова парче е отпечатено на нетегнато платно. Сите уметнички дела доаѓаат со граница од 2 инчи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат