.

.

Ламин-х Прилагодено Вклопување На Капаците На Фаровите За Ауди К7

Ламин-х Прилагодено Вклопување На Капаците На Фаровите За Ауди К7

DEN 959.20
Залиха
Достапно за нарачка

Суптилен затемнет филм за фарови што овозможува добра видливост ноќе Заштитува од оштетување на карпите, минирање на песок или заматеност. Комплетот вклучува филм за двете страни на вашето возило и УПАТСТВА ЗА инсталација САМ. Нудејќи неспоредлива заштита и надвор од патот и на, ламин-х Ауди Q7(2006.2008) капаците на фаровите даваат неспоредлива заштита од деструктивни остатоци од патиштата. Исечете од тенка, но издржлива пластика, нашите филмови Со фарови Audi Q7 се направени да траат. Секоја нарачка ги вклучува и десниот и левиот капак на фаровите. Покрај тоа, нашите капаци На Фаровите На Ауди се достапни во неколку различни опции за боја за да се осигурате дека ќе го постигнете само изгледот што го сакате.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат