.

.

Јоозид За Феникс 5/Феникс 6 Часовник Бенд, 22мм Брзи Силиконски Хибридни Нараквици Од Вистинска Кожа За Гармин Феникс 5/5 Плус, Пристап S62/S60, Претходник 935/945, Фит Зглоб 6.

Јоозид За Феникс 5/Феникс 6 Часовник Бенд, 22мм Брзи Силиконски Хибридни Нараквици Од Вистинска Кожа За Гармин Феникс 5/5 Плус,

DEN 431.84
Залиха
Достапно за нарачка

Одговара На Големината На Зглобот : Одговара на 6,69" -8,66 " (170мм-220мм) зглобови Компатибилен со 22мм Гармин Феникс 5/5 Плус /Пристап С60/Кватикс 5/Претходник 935.НЕ НЕ не за 26мм Феникс 5Х или 20мм Феникс 5С. + Уникатен Хибриден Дизајн : надворешната површина на Лентата е изработена од вистинска кожа, а задниот дел е црна силиконска гума од природа. Тоа е хибриден ремен отпорен на пот, удобен и лесен за носење. Удобна Лента : додавање воздушни канали на внатрешната површина на лентата, давајќи и простор на вашата кожа да дише, освен во лето кога топлината ја прави да се држи до вашата кожа. ●Лесно Отстранување на инсталацијата : Двата краја доаѓаат со брзо вклопување од нерѓосувачки челик , кои прецизно се заклучуваат на часовникот. Тие се лесни за инсталирање и отстранување. Не се потребни алатки. Ние сме строги во контролата на квалитетот на производот, но ве молиме слободно контактирајте не доколку случајно има гребнатини или дефекти.Ние ќе одговараме веднаш за промена или враќање на средствата. ЗАБЕЛЕШКА : не е компатибилен со 26мм Феникс 5Х/Феникс 5Х плус или 20мм Феникс 5С/Феникс 5С Плус. Карактеристики : Материјал : Вистинска Кожа Од Теле, Метален Нерѓосувачки Челик, Силиконски Стил : Секојдневен,деловен,Спортски Опсег Ширина : 22мм Одговара На Големината на Зглобот : 6,69"-8,66" (170мм-220мм) Компатибилност : Гармин Феникс 5 /Феникс 5 Плус Гармин Инстинкт Гамин МАРК Експедиција/Спортист/Возач/Авијатичар/Капетан Гармин Претходник 935/945 Гармин Кватикс 5 Гармин Пристап С60 Опис : - Уникатен хибриден дизајн : Надворешната површина на Лентата е изработена од Вистинска Кожа, а задниот дел е црна силиконска гума од природа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат