.

.

Здраво Лето Кокосово Дрво 4 Пакувања Фиока Рачка Копчиња Кабинетот Фиока Повлекува За Момче Девојки Соба Декор 1.37 € 1.10 ВО

Здраво Лето Кокосово Дрво 4 Пакувања Фиока Рачка Копчиња Кабинетот Фиока Повлекува За Момче Девојки Соба Декор 1.37 € 1.10 ВО

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 4 рачки на фиоката за пакување од 1,37 Х 1,1 Х 0,66 ИНЧИ, 4 завртки од 0,31°1,1 ИНЧИ и 4 завртки од 0, 31х1, 37 инчи Завртките доаѓаат во 2 големини, нема потреба да се грижите за завртките е премногу краток или премногу долг. Материјал : Површина изработена од кристално стакло, рачката е изработена од пластика, мала тежина, не ја повредува раката,а завртките се од нерѓосувачки челик,не се лесни за ' рѓа. Лесен За Инсталирање : Вметнете ја фиоката со прикачена завртка и цврсто ротирајте го копчето во насока на стрелките на часовникот. Откако ќе го навртувате копчето, нема мрдање и е затегнато. Елегантно : површината на огледалото на Објективот ја рефлектира внатрешната шема, додавајќи живописни бои за вашиот простор, обновувајќи го мебелот, како што се ормани, комоди, шкафови, полица, библиотека, кабинети за бања, корпа за отпадоци. По Гаранција за продажба : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ме и ние ќе ви испратиме замена или наплата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат