.

.

Sungmor Тешки Леано Железо Јајца Носителот Countertop Декор-Кујна &засилувач; Трпезарија Организација Јајце Straage Дисплеј Решетката-Гроздобер Темно Кафеава боја &засилувач;

Sungmor Тешки Леано Железо Јајца Носителот Countertop Декор-Кујна &засилувач; Трпезарија Организација Јајце Straage Дисплеј Решетката-Гроздобер

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : тешко леано железо; насликани во античка црна кафеава боја, апсолутно прекрасен предмет, многу цврст и издржлив, може да траат многу години Стил : практичен античкиот и убав изглед го прават тоа навистина да биде одличен украс за кујна или трпезарија. Тоа е исто така прекрасен подарок за родителите или пријателите. Традиционален рачно изработен кастинг и сликарство, комбинирајте се со цврсти материјали за вечера и одличен дизајн на изглед, сето тоа го прави уникатен и прекрасен предмет. Навистина заслужуваат да го имаат. Нема да ве разочара. Пакетот доаѓа со 1 парче несклопен држач за јајца. Големина : 19*19*23.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат