.

.

3дроуз Скејтборд-Слобода На Животот. Совршенство Акција. Скејтбординг подарок-Плочки

3дроуз Скејтборд-Слобода На Животот. Совршенство Акција. Скејтбординг подарок-Плочки

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1/4 D градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Сликата е отпечатена на долната страна на стаклото. Чиста стаклена завршница. Исчистете со благ детергент. Скејтборд-Слобода На Животот. Совршенство Акција. Плочката за подароци за скејтбординг е одлична за заден удар, работна површина или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат