.

.

Estинг Рок Пик-22 Мл Геолошки Чекан Со Посочен Врв &засилувач; Намалување На Шок Зафат-Е3-22П, Сина &засилувач; - GP18 Gad Pry Бар-18 Фалсификувани Геолошки Алатка со Посочи Врво

Estинг Рок Пик-22 Мл Геолошки Чекан Со Посочен Врв &засилувач; Намалување На Шок Зафат-Е3-22П, Сина &засилувач; - GP18 Gad Pry Бар-18

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Производ 1 : #1 ИЗБОР НА ГЕОЛОЗИ ШИРУМ СВЕТОТ-претпочитан избор на рокхаундс, трагачи и изведувачи Производ 1 : ФАЛСИФИКУВАНИ ВО ЕДНО ПАРЧЕ - најтрајните, најдолготрајните впечатливи алатки на располагање. Производ 1 : КВАДРАТНО ЛИЦЕ И ЗАШИЛЕН ВРВ-Користете избор за пукање на отворени карпи и чекан за возење длета. Производ 1 : ПАТЕНТИРАН ЗАФАТ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА УДАРОТ-Удобен, издржлив и ги намалува вибрациите на ударот за 70%. Во Estвинг имаме страст да ги направиме најдобрите алатки на Отворено од Американско производство. Повеќе од 90 години правиме алатки за надворешниот човек. Можете да ја видите таа страст во секоја алатка, од грубите рачки за намалување на ударите до нашите рачно полирани сечила, овие алатки се направени да траат. Реномираните Карпи на estинг се избор на геолози насекаде.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат