.

.

Колекции Итн Надземна Челична Гаражна Лента За Складирање Во Облик На Пена

Колекции Итн Надземна Челична Гаражна Лента За Складирање Во Облик На Пена

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Одличен начин да заштедите простор во подрумот, гаражата или таванот, оваа челична шипка во Форма На Т може да се користи за закачување предмети од таванот или ѕидот Облогата од пена и врвовите од гума помагаат да се спречи лизгање и гребнатини на предметите. Закачете велосипеди, црева, спортски производи и други предмети за да заштедите вреден простор на подот. Држи До 25 фунти монтажа хардвер вклучени Челик и пластика. Купувајте со доверба! Повеќе од 50 Години, Колекциите Итн им носат на клиентите уникатни, чудни, инспиративни и производи за домашно решение. Сите Колекции итн производите доаѓаат со 60 ден, лесна политика за враќање и 100% гаранција за задоволство. Бардескрипција На Челична Гаража Обложена Со Пена одличен начин да заштедите простор во подрумот, гаражата или таванот, оваа челична шипка во Форма На Т може да се користи за закачување предмети од таванот или ѕидот. Облогата од пена и врвовите од гума помагаат да се спречи лизгање и гребнатини на предметите. Закачете велосипеди, црева, спортски производи и други предмети за да заштедите вреден простор на подот. Држи до 25 килограми. Вклучен хардвер за монтирање. Челик и пластика. 16 1/2"Л х 12"Х. Материјал Типеметал,СТП, Пп (Пластика)Продавница со доверба! Повеќе од 50 Години, Колекциите Итн им носат на клиентите уникатни, чудни, инспиративни и производи за домашно решение.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат