.

.

Лавина женски 1/4 Патент Пуловер, Лесен Пешачење Делумно Патент Потсмеваат Вратот Врвот

Лавина женски 1/4 Патент Пуловер, Лесен Пешачење Делумно Патент Потсмеваат Вратот Врвот

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 90% Полиестер, 10% Спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Супер лесна, мека ткаенина за истегнување. Делумен дизајн на деколте со патент со лажен врат за дополнителна покриеност и лесно слоевитост. Манжетните помагаат се да биде покриено и на место додека се движите за движење без одвраќање. Редовна должина и вклопување. Преоден врв за пуловер одлично за пешачење и други активности на отворено, трчање, секојдневна облека и многу повеќе.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат