.

.

Igsticker Декласирање на кожата за површинска книга / книга2 15inch ултра тенки премиум заштитни налепници за тело Скини Универзална покривка Зелена меур Полка точка

Igsticker Декласирање на кожата за површинска книга / книга2 15inch ултра тенки премиум заштитни налепници за тело Скини Универзална покривка

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал. Отстранете без да оставите ознаки за остатоци. Ве молиме, проверете дали воздухот Mac Book се чисти пред да нанесете. Водоотпорна, докажана прашина и доказ за нечистотија. Направено во Јапонија. Совршено се вклопува во површинска книга / книга2 15inch. Изработено од издржлива 3М Материјал Ослободување без да оставите оценки за остатоци. Ве молиме, проверете дали воздухот Mac Book е исчистен пред да нанесете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат