.

.

Дијамантско сликарство сет за возрасни, 5Д дијамантски уметнички круг комплетен комплет за сликање на дијаманти, комплет за дигитално сликарство за дијаманти, ком?

Дијамантско сликарство сет за возрасни, 5Д дијамантски уметнички круг комплетен комплет за сликање на дијаманти, комплет за дигитално сликарство

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

? 【Популарна декоративна уметност】 Дијамантско сликарство е рачно изработено уметничко дело, кое е најпопуларна DIY декорација во моментот, а готовиот производ е многу сјаен и убав И готовиот производ може да се чува многу години, што е многу погодно за декорација на домови и е исто така белег на внатрешна декорација. ? 【Висококвалитетно платно】 Дијамантско уметничко сликарство сет користи HD печатено водоотпорно платно, платно за сликање на масло со униформа текстура, симболите на буквите се јасни и лесни за разбирање, самата шема има леплива позадина, а дијамантот останува многу добро и нема да падне исклучено. ? 【Дополнителни дијаманти】 Ние ќе подготвиме околу 30% дополнителни дијаманти за секоја боја, што може да спречи појава на недостаток на дијаманти, нашите дијаманти изгледаат сјајни и посветли од дијамантите од смола. Направете дијамантски слики да изгледаат пореални. ? 【Изработка на DIY】 Во процесот на правење слики од дијаманти, можете да го прилагодите расположението, да го ослободите стресот, да ја доживеете забавата да направите слики од дијаманти сами, можете да ги направите и со своите деца и да поминете среќно време со нив. ? 【За сликарството со дијаманти】 Нашето дијамантско сликарство е без рамка. Ние ви нудиме алатки за да направите слики со дијаманти. Ако вашето дијамантско сликарство не е 100% задоволително, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Нашиот комплет за сликање со дијаманти е рачно изработен за да ја репродуцирате оригиналната слика што е можно попрецизно. Сетот за дијамантска уметност е облик на платно со леплива позадина и е заштитена со пластичен заштитен филм. Нашите дијамантски слики се убаво дизајнирани со неспоредлива прецизност. Забележете дека комплетот за сликање со дијаманти не вклучува рамка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат