.

.

Хал Морис автограмираше 16х20 Фото Канзас Сити Ројалс SKU #214183 - Автограмирани фотографии од MLB

Хал Морис автограмираше 16х20 Фото Канзас Сити Ројалс SKU 214183 - Автограмирани фотографии од MLB

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Хал Морис автограмираше 16х20 Фото Канзас Сити Ројалс SKU #214183 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија за Хал Морис. Канзас Сити Ројалс меморија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат