.

.

Контра -благословен од природата толерантна толерантна стакло, мрзлива сузан, со дијаметар со дијаметар од 13

Контра -благословен од природата толерантна толерантна стакло, мрзлива сузан, со дијаметар со дијаметар од 13

DEN 463.84
Залиха
Достапно за нарачка

Уметнички дизајн- Прекрасен уметнички дизајн им овозможува на грамофон да остане прикажана дури и кога не е во употреба Ние работиме со водечки уметник во индустријата за да создадеме уметнички дизајни кои ќе додадат убавина и разлика во вашиот простор. Толерантна на топлина- изработена од издржливо стакло со калено со 4 мм, што е безбедно за температури до 300 степени F или 149 степени C. На мрзливиот сад може да се постави на мрзливиот Сузан за да ги заштити вашите countertops или површини. Карактеристики- мрзливата сузанска плоча има малку текстурирана површина за да ги задржи предметите да се лизгаат додека се во движење. Lazy Susan Phorttable седи на мазна стаклена база на ротација со вграден во механизам за ротирање на 360 степени. е идеален за забава кога служите сирење и овошје, мезе, колачи и десерти или за организирање на мирудии и зачини. Повеќекратни намени- идеални за забава при сервирање сирење, овошје и мезе. Користете како плоча за торта, ротацијата го олеснува мразот и украсувањето на вашата торта. Ставете пица на неа за да се намали и сервира. Мерки- мрзлива сузан мерки со мерки 13 ”круг и 0,875” во висина со вклучена база. Побарајте ги нашите координативни пласмани, табли за сечење и крајбрежје за да го завршите вашиот дом за внатрешни работи. Уметнички дизајн- Прекрасен уметнички дизајн им овозможува на грамофон да остане прикажана дури и кога не е во употреба. Ние работиме со водечки уметник во индустријата за да создадеме уметнички дизајни кои ќе додадат убавина и разлика во вашиот простор. Толерантна на топлина- изработена од издржливо стакло со калено со 4 мм, што е безбедно за температури до 300 степени F или 149 степени C. На мрзливиот сад може да се постави на мрзливиот Сузан за да ги заштити вашите countertops или површини. Карактеристики- мрзливата сузанска плоча има малку текстурирана површина за да ги задржи предметите да се лизгаат додека се во движење. Lazy Susan Phorttable седи на мазна стаклена база на ротација со вграден во механизам за ротирање на 360 степени. е идеален за забава кога служите сирење и овошје, мезе, колачи и десерти или за организирање на мирудии и зачини.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат