.

.

Besportble 3 комплети транспарентна фото рамка за слика со акрилик, метал

Besportble 3 комплети транспарентна фото рамка за слика со акрилик, метал

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Стенд за сертификати : Двокреветна акрилна рамка Јасната рамка за слики може да биде да се прикаже сертификатот, фотографиите, постерите и деловната лиценца Рамка за фотографии со акрилна десктоп : Одлично е да се става во дома и канцеларија, продавница, дури и каде било како декорација. Рамката е добра алатка за прикажување на вашите скапоцени слики. Јасна рамка за слика : Рамката со фотографии може да се постави на работната површина, погодна за спална соба или дневна соба. Рамки за документи : Рамката за чиста слика може да биде да се прикажат сертификатот, фотографиите, постерите и деловната лиценца. Овластување за овластување : Акрилни знаци Сопствениците на фото е изработена од високо одделение акрилен и метален материјал, што може да биде за некое време. Стенд за сертификати : Двокреветна акрилна рамка Јасната рамка за слики може да биде да се прикаже сертификатот, фотографиите, постерите и деловната лиценца. Рамка за фотографии со акрилна десктоп : Одлично е да се става во дома и канцеларија, продавница, дури и каде било како декорација. Рамката е добра алатка за прикажување на вашите скапоцени слики. Јасна рамка за слика : Рамката со фотографии може да се постави на работната површина, погодна за спална соба или дневна соба. Рамки за документи : Рамката за чиста слика може да биде да се прикажат сертификатот, фотографиите, постерите и деловната лиценца. Овластување за овластување : Акрилни знаци Сопствениците на фото е изработена од високо одделение акрилен и метален материјал, што може да биде за некое време. Пакетот вклучува 3 x акрилна фото рамка 6 x Огласи нокти 6 x Кратко рекламирање Карактеристики на ноктите -боја : Транспарентна рамка за штанд на сертификати -Големина : 17.99x0 Рамка за сертификат. -Материјал : Акрилни и метални акрилни држачи за знаци - одлична рамка за слика за складирање на скапоцени фотографии, како дипломирање и забави.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат