.

.

TWDYC прецизен шрафцигер Постави 106 во 1 магнетски битови ракувајте со возачот на вкрстена завртка за мобилен телефон за поправка на мобилен телефон

TWDYC прецизен шрафцигер Постави 106 во 1 магнетски битови ракувајте со возачот на вкрстена завртка за мобилен телефон за поправка

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Тип : Сет на шрафцигер Материјал : Челик од хром-ванадиум. Добро изработка и прецизно моделирање. Рачка на Свилп во силиконски квалитет и ергономски дизајн. Направено од хром ванадиум челик, кој не е лесен за кршење и се издржливи. Тип : Сет на шрафцигер. Материјал : Челик од хром-ванадиум. Добро изработка и прецизно моделирање. Рачка на Свилп во силиконски квалитет и ергономски дизајн. Направено од хром ванадиум челик, кој не е лесен за кршење и се издржливи. Тип : Setmaterial Set Matery : Chrome-Vanadium Steelfeatures : Multifunctional System : Metricfine изработка и прецизно моделирање.Силп рачка во силиконски квалитет и ергономски дизајн. Изработено од челик од хром ванадиум, кои не се лесни за кршење и се трајни. Екраните може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3cm. Ве молиме, дозволете 1-3cm разлика како резултат на рачното мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на дисплејот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат