.

.

Anmerl 10 парови капаци за чевли и чизми, трајни капаци за чевли што можат да се користат за чевли, без лизгање на нозе и чевли за чевли за работници во затворен простор

Anmerl 10 парови капаци за чевли и чизми, трајни капаци за чевли што можат да се користат за чевли, без лизгање на нозе и чевли

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

? Вредност на пакетите со пакет на пакетите - пакетот вклучува 10 пара капаци за чевли отпорни на лизгање на лизгање Издржлив, мек, удобен и дише. Големата големина е 13 x 6 инчи (33 x 15cm), одговара на единствената должина на чевли е помала од 13 инчи. ? Висококвалитетен материјал и не -лизгање - капакот на чевли е изработен од висококвалитетна памучна ткаенина со не -лизгачки дебел ѓон и еластичен опсег. Анти-лизгачот на долниот слој е изработен од густ кадифен материјал за да се намали бучавата помеѓу капаците на чевлите и земјата. ☘ Излез и еднократно - Нашите капаци за чевли за перење можат да се мијат со рака или машина, и нема да се намалат или избледат. Овие капаци за чевли за еднократно користење за затворено може да се користат подолго време, во споредба со капаците на чевли за еднократна употреба, можат да заштедат трошоци и да бидат поздрави и еколошки. Широко примена - Обвинетите за чевли што не се користат за чевли се многу погодни за домаќинство, дрвени подови, недвижнини, на отворено, градини, патување. Покривните чевли за перење се исто така погодни за изведувачи, сликари, персонал во затворен сервис, пристаниште, водоводџии и други оператори на отворено во затворен простор, ефикасно да го одржуваат подот тепих чист и уредно. Покривки за нозе : Тие се совршени за без чевли домови, можете да ги носите целосно боси како да носите чорапи што не се лизгаат, и тие се повеќе лабави фитинг и удобни и дишат. Носете ги кога ги чистите подовите за да ги заштитите нозете од влажни, а подовите се секогаш чисти и без стапалки! Кога имате гости во вашиот дом, тие ќе ве фалат што ги подготвувате овие за нив!. ? Вредност на пакетите со пакет на пакетите - пакетот вклучува 10 пара капаци за чевли отпорни на лизгање на лизгање. Издржлив, мек, удобен и дише. Големата големина е 13 x 6 инчи (33 x 15cm), одговара на единствената должина на чевли е помала од 13 инчи. ? Висококвалитетен материјал и не -лизгање - капакот на чевли е изработен од висококвалитетна памучна ткаенина со не -лизгачки дебел ѓон и еластичен опсег. Анти-лизгачот на долниот слој е изработен од густ кадифен материјал за да се намали бучавата помеѓу капаците на чевлите и земјата. ☘ Излез и еднократно - Нашите капаци за чевли за перење можат да се мијат со рака или машина, и нема да се намалат или избледат. Овие капаци за чевли за еднократно користење за затворено може да се користат подолго време, во споредба со капаците на чевли за еднократна употреба, можат да заштедат трошоци и да бидат поздрави и еколошки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат