.

.

NTE Electronics 54-134 Pushbutton Single Pole Switch, SPST коло, Off- Action, метален активирач, терминал за завртки, 15 засилувачи, 125V

NTE Electronics 54-134 Pushbutton Single Pole Switch, SPST коло, Off- Action, метален активирач, терминал за завртки, 15 засилувачи, 125V

DEN 159.52
Залиха
Достапно за нарачка

AC/DC оценет Брзо направете, контакти со брз пауза. Контакти за само -поттикнување. Погодно за прекинувачи за нозе. Типична сила на активирање : 6−8 bs. Брзо направете, контакти со брз пауза. Контакти за само -поттикнување. Погодно за прекинувачи за нозе. Типична сила на активирање : 6−8 bs. Лесен за користење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат