.

.

С.И.Ц. А-500 C/#24 Врзан кабел, лаванда, 1 торба

С.И.Ц. А-500 C/24 Врзан кабел, лаванда, 1 торба

DEN 708.64
Залиха
Достапно за нарачка

Боја : бр Големина : (дијаметар) приближно. 0,2 инчи (6 мм), (должина) 164,0 стапки (50 м) (1 ролна). Материјал : 100% акрилик. Големина : (дијаметар) приближно. 0,2 инчи (6 мм), (должина) 164,0 стапки (50 м) (1 ролна). Материјал : 100% акрилик. Лесна и разнобојна акрилна жица [Употреба] Облека Секундарна материјална карактеристика : разноврсна влечење што може да се користи за дуксери и дното, како и да ги постави вашите надворешни аспиратори како што се дуксери и ленти. Препорачано за рачно изработени престилки, патеки и рачки за торби за продавници.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат