.

.

Машки машки лесни пешачки панталони за пешачење за дишење атлетски риболов активен џегер џебови џебови

Машки машки лесни пешачки панталони за пешачење за дишење атлетски риболов активен џегер џебови џебови

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

90% полиестер, 10% спандекс Затворање на влечење. Брза суво ткаенина : лесна, дишење, влага за влага, мека до кожа, ве одржува ладно и удобно. 4-насочна ткаенина за истегнување обезбедува флексибилност и се движи со леснотија на спортот. Џебови со патенти : Две големи безбедносни џебови со патент безбедно држете ги вашите 5,5 "телефони, паричници и клучеви, и др. Целосна еластична половината со влечење за прилагодливо вклопување. Дизајн на директно нозе ве прави да изгледате одлично. Погоден е за пролет, лето и есен на отворено и спортски активности како што се спортски активности како што се спортски активности како што се спортски активности како што се спортски и спортски активности како што се спортски активности како што се спортски и спортски активности како спортски активности Трчање, пешачење, кампување, лов, фитнес, велосипедизам, риболов, искачување, патување, одење, џогирање или секојдневно носење. Целосно машина за перење за лесна грижа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат