.

.

ICARBIDE C32 ER25 5 L директно Шанк Колет Чак држач за мелење на ЦПУ мелење на алатката за мелење

ICARBIDE C32 ER25 5 L директно Шанк Колет Чак држач за мелење на ЦПУ мелење на алатката за мелење

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

C32-ER25-5 "l Milling Lathe Colte Collet Chuck Holder, 42 Crmo материјал, директен шанк, прицврстување на орев, затегната и прецизна земја. Колетот Чак Продолжување одговара на кој било рутер ER25 Колет. Висока прецизност TIR 0,005мм. Мелење на струг Колет Чак сопственик, материјал од 42 Крм, директно, прицврстување на орев, затегната и прецизна земја. Продолжението Collet Chuck одговара на кој било рутер Collet ER25. Продолжување на рутерот Колет за ER25 Collet, 5-инчен должина на шанк. Висока прецизност TIR 0. Спецификација : Име на производот : Колет Чак Материјал за продолжување : 42 CRMO Модел : C32-ER25-5 "L Fit Collet Големина : ER25 Shank Dia : 32mm Shank должина : 5" Точност : ≤ 0.005mm Содржина на пакет : 1 x Колет Чак Продолжување.

Карактеристики на предлогот

Product Name:
Collet Chuck Extension Material

Купувачи како што избираат