.

.

Lovef 4pcs/пакет Кристал Rhinestone Easy Combs Magic Bidded Double Sharting Combs

Lovef 4pcs/пакет Кристал Rhinestone Easy Combs Magic Bidded Double Sharting Combs

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Овој брада чешел е изработен од метален чешел со украси на мушка, модерни и убави; Големина : Висока еластична, костум за повеќето жени и девојчиња Боја : случајна испорака; Големина : една големина 10x7cm (3,94x2. Истегнување двојно магичен еластичен чешел плетенки шарени мониста со еластични жици, што се протегаат и издржливи. Можете да го користите ова двојно чешли за коса поставени за да направите различни форми на коса, магија и добри украси на вашиот стил на коса, може да ве направи попривлечни и елегантни. Опакувања : Погоден за свадба, матурска, забава, фестивали и секојдневен живот. Овој брада чешел е изработен од метален чешел со украси на мушка, модерни и убави; Големина : Висока еластична, костум за повеќето жени и девојчиња. Боја : случајна испорака; Големина : една големина 10x7cm (3,94x2. Истегнување двојно магичен еластичен чешел плетенки шарени мониста со еластични жици, што се протегаат и издржливи. Можете да го користите ова двојно чешли за коса поставени за да направите различни форми на коса, магија и добри украси на вашиот стил на коса, може да ве направи попривлечни и елегантни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат