.

.

Филм за заштита на заштитниот екран на Celicue Impact Anti-шок, компатибилен со ViewSonic Monitor 32 VP3268-4K

Филм за заштита на заштитниот екран на Celicue Impact Anti-шок, компатибилен со ViewSonic Monitor 32 VP3268-4K

DEN 1135.20
Залиха
Достапно за нарачка

Заштитник на екранот што апсорбира со голема удар, дизајниран специјално за Monitor View Sonic 32 VP3268-4 K Shatter Proof повеќеслојна филмска технологија која ја апсорбира, распрснува и расипува директно влијание врз екранот. Сјајната површина со хидрофобна обвивка која нуди мазно чувство како стакло. Напредни обврзници за поддршка на силиконски лепило цврсто на рамната површина на екранот без никакви воздушни меури. Пакетот вклучува : 1 x View Sonic Monitor 32 VP3268-4 K заштитници на екранот и комплет за апликации. Заштитник на екранот што апсорбира со голема удар, дизајниран специјално за Monitor View Sonic 32 VP3268-4 K. Shatter Proof повеќеслојна филмска технологија која ја апсорбира, распрснува и расипува директно влијание врз екранот. Сјајната површина со хидрофобна обвивка која нуди мазно чувство како стакло. Напредни обврзници за поддршка на силиконски лепило цврсто на рамната површина на екранот без никакви воздушни меури. Пакетот вклучува : 1 x View Sonic Monitor 32 VP3268-4 K заштитници на екранот и комплет за апликации. Целосното влијание за View Sonic Monitor 32 VP3268-4 K штити од шокови со апсорбирање, распрснување и расипување на ненадејни сили на екранот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат