.

.

Ретро правни влошки за златни влакна АМПАД, големина 8-1/2x11-3/4, 50 листови, хартија од слонова коска, хартија од 20 фунти, поддршка од 60 точки за чување, широка пресуда, 12 ?

Ретро правни влошки за златни влакна АМПАД, големина 8-1/2x11-3/4, 50 листови, хартија од слонова коска, хартија од 20 фунти, поддршка од

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Писмо Хартија од слонова коска. Широко владееше. Микропер за чисто отстранување на листот. Гроздобер инспирирани влошки за пишување со премиум хартија за класично искуство за пишување. Античка хартија од слонова коска со убав квалитет. 8-1/2 "x 11-3/4". Цврста поддршка на иверицата за лесна рачна употреба. Микро-перфорирано.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат