.

.

Божиќен украс на Пит Бул, кој е докажан топка, лесна за персонализирање за loversубителите на пит -бик

Божиќен украс на Пит Бул, кој е докажан топка, лесна за персонализирање за loversубителите на пит -бик

DEN 112.32
Залиха
Достапно за нарачка

Орнамент со висок квалитет на уништување Реално лице за секое милениче. Убаво пакување што го прави одлично давање подароци. Совршена декорација на празници. Издржлив да го одржи својот одличен изглед. Орнамент со висок квалитет на уништување. Реално лице за секое милениче. Убаво пакување што го прави одлично давање подароци. Совршена декорација на празници. Издржлив да го одржи својот одличен изглед. Додадете посебен и уникатен украс на вашето дрво овој празник. Секој украс е направен со традиционална рачна работа. Нашиот прилагоден дизајн е отпечатен и се сече за да одговара на Божиќниот украс. Тогаш е вешто завиткан на украсот, обложена со смола и е преполн со лак. Прекрасно боксер, одлично за подароци. Shatter Proof, мери 10 инчи во обем. направено од традиционална рачна работа. Прилагодено дизајнирање е отпечатен, а потоа се сече за да се вклопи на Божиќен украс. Хартијата е внимателно прицврстена на украсот, обложена со смола и е на врвот со лак.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат