.

.

Врвните копчиња Морис повлекуваат 8 13/16 инчи мед бронза

Врвните копчиња Морис повлекуваат 8 13/16 инчи мед бронза

DEN 288.00
Залиха
Достапно за нарачка

Координирачкиот апарат влече на располагање за да го заврши изгледот Ако ви се допаѓа начинот на кој изгледа Морис повлекување, ќе го сакате начинот на кој се чувствува!. Завршува што ќе ги издржат строгостите на дневната употреба. Купете со доверба знаејќи дека врвните копчиња нуди гаранција за живот. Составени од меки, мазни рабови што деликатно се разгоруваат во кружна форма во секоја база, Морис влече нуди без напор класичен дизајн со безвременски пресврт погоден за кој било традиционален или преоден простор. Дел од колекцијата Морис, една од нашите најразновидни колекции што вклучуваат стилски елементи од целиот дизајн спектар, мешање и цртање инспирација од фармата шик, модерни индустриски, преодни, современи и гранд-милениумски стилови. Со пет уникатни апартмани со копчиња, влечења и влечење на апарати, оваа разновидна колекција им нуди на дизајнерите можност да мешаат и да одговараат на стилови и завршувања за да го направат секој простор уникатно да го одрази нивниот личен стил.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат