.

.

Flyshop 1 парчиња чисти прстени за запечатување на бели силикони o прстен заптивка 9,84 OD 9,39 ID 0.22 ширина

Flyshop 1 парчиња чисти прстени за запечатување на бели силикони o прстен заптивка 9,84 OD 9,39 ID 0.22 ширина

DEN 318.40
Залиха
Достапно за нарачка

OD *id *ширина : 250 *23884 *9,39 *0,22 инчи. Боја : чиста бела; Материјал : Силикон (VMQ). Отпорност на абење, отпорност на корозија, висока температура. Работното темпо е -35 C до 200 C / -31 F до 392 F; durometer (цврстина) од 55. Содржина на пакетот : 1 x -прстени. OD *id *ширина : 250 *238.84 *9,39 *0,22 инчи. Боја : чиста бела; Материјал : Силикон (VMQ). Отпорност на абење, отпорност на корозија, висока температура. Работното темпо е -35 C до 200 C / -31 F до 392 F; durometer (цврстина) од 55. Содржина на пакетот : 1 x -прстени. Наменето за употреба во широк спектар на апликации за запечатување; фиксна заптивка, заптивки на маслото, водич прстени, заптивка за прашина на дупката со заптивки, ротирачки заптивки, заптивки на вода и заптивки на вратило, механички заптивки; широко користени во производ за бања, вентил, тапа, лежиште , хидрауматски, пневматски капацитети, автомобил, пумпа, домашен апарат, играчка, електричен мотор, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат