.

.

Aceteel 11/16 -12 UN Round Die, Thread Machine Thread Die 11/16 x 12 UN

Aceteel 11/16 -12 UN Round Die, Thread Machine Thread Die 11/16 x 12 UN

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

【Големина на умирање на низата】 Надворешен дијаметар : 1,77 "/45,00мм Дебелина : 0,39" /10. 【Карактеристики】 Остра и тврда нишка за прислушување, добра прецизност. Дупка за отстранување на чипови со голем капацитет, извадете го мазниот чип. Конусна дупка за заклучување силно заклучување. 【Апликации】 Правијте ги или исчистете ги надворешните навои, широко користени во поправка на навој и друга обработка. Погоден за челик, железо, алуминиум, бакар и други метали. 【Висок квалитет】 Направено од високо квалитетен легура челик, интегрирана технологија за обработка на обработка на обработка, чиста нишка и добра цврстина. 【Пакетот вклучува】 1 компјутер 11/16 "-12 ООН ОРДЕН УМЕ. Дебелина : 0,39 "/10. 【Карактеристики】 Остана и тврда нишка за прислушување, добра прецизност. Дупка за отстранување на чипови со голем капацитет, отстранување на мазен чип. Поправка и друга обработка. Погоден за челик, железо, алуминиум, бакар и други метали. 【Висок квалитет】 Направено од висококвалитетен легура челик, интегрирана технологија за обработка на обработка, чиста нишка и добра цврстина. 【Пакетот вклучува】 1 компјутер 11/16 “ -12 Он круг умре. Големина : 11/16 "-12 ООН ОРДЕН УМЕН. Насока на сечење : Десна рака. Материјал : Алуминиумска алатка челик.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат