.

.

16 компјутери мини тркала за вртење на тркала, не'рѓосувачки челик самостојно лепило, ротација на ротација од 360 степени, универзални тркала на дното на кутијата за с

16 компјутери мини тркала за вртење на тркала, не'рѓосувачки челик самостојно лепило, ротација на ротација од 360 степени, универзални тркала

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Бесплатна ротација од 360 степени -може да се лизне на кој било агол, не ограничен, целосно тивко кога се користи Погодно е за складирање на шминка, кујна, врв на маса, спална соба, бања, дневна соба и складирање на цвеќиња. Добар капацитет за носење на оптоварување - штандот на ролерот е изработен од висококвалитетен ABS и материјал од не'рѓосувачки челик. Може лесно да се движи тешки предмети. Лесен за употреба - Нема потреба да се пробива, нема оштетување на предметот - само што треба да направите е да го закачите непречено лепило на макара и ставете ја макарата на дното на кутијата 24 часа за да го користите. Широка примена - Тркалата од не'рѓосувачки челик можат да се користат во најразлични апликации, како што се кутии за складирање, лименки за ѓубре, обични кутии, дрвени табли, итн. Погодни за разни кутии за складирање, со максимално оптоварување од 18 кг.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат