.

.

PHAT сателит INTL 380FT црн три-штит Директно погребување под земја RG-11 коаксијален кабел 14awg 75 ом гел плетенка анти-мустаст и конектори за компресија на кондензација собр

PHAT сателит INTL 380FT црн три-штит Директно погребување под земја RG-11 коаксијален кабел 14awg 75 ом гел плетенка анти-мустаст и конектори

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификација на подземниот кабел : Цврсто јадро 14awg RG11 кабел 77% плетенка, два 100% FOID штитови. 75 Ом го зафати тестиран. Гел -обложени плетенки за да се заштити јадрото од кондензација, тие се прилагодени, изградени кога се нарачуваат и му се допаѓаат на кој било проект што бара одредена должина. Контактирајте нè за повеќе детали за сопствени големини и достапност за различни типови на кабел.

Карактеристики на предлогот

SOLID CORE 14AWG RG11 CABLE. 77% Braided, TWO 100% foid shields. 75 Ohm swepted tested. Gel Coated Braids to Protect Core from Condensation & Moisture. UL ETL Rated, PVC Jacket :

Купувачи како што избираат