.

.

15,6 инчен лаптоп лаптоп лаптоп винил налепница за налепница Деклас се вклопува 13.3 14 15,6 16 HP Lenovo Apple Mac Dell Compaq Asus Acer Acer Tropical Paradise, палми

15,6 инчен лаптоп лаптоп лаптоп винил налепница за налепница Деклас се вклопува 13.3 14 15,6 16 HP Lenovo Apple Mac Dell Compaq Asus Acer

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Димензии / големина : 14,96 "(38см) x 1065" (27 см) - одговара на 13 "14" 15 "& 16,5" лаптопи со широк екран. Лесно исечете се за да одговара на помалите лаптопи под 15 "со упатства. Мат ламинат заштитен облога за чиста завршница на сјај. Стил и заштита за вашиот HP Dell Mac Apple Compaq Asus Acer лаптоп лаптоп. кога е отстрането. Димензии / големина : 14,96 "(38 см) x 10,65" (27 см) - одговара на 13 "14" 15 "и 16,5" лаптопи со широк екран. Лесно исечете ги за да собере помали лаптопи под 15 "со упатства. Мат ламинат заштитна обвивка за чиста завршница без сјај. Стил и заштита за вашиот HP Dell Mac Apple Compaq Asus Acer лаптоп лаптоп. Лесно за нанесување, лесен за отстранување и без леплив остаток кога се отстранува. Тоа е кожа направена во САД со употреба на високо квалитетен винил. Супер богатите бои со мат ламиниране против гребење обезбедуваат одличен изглед и дополнителна заштита од мали гребнатини. Не остава леплив остаток зад себе.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат