.

.

Комплет за марамчиња со рачни мириси за миризба на микроб, добијте ролни за полнење со 1200 степени и диспензери за монтирање на бел wallид, вкупно 2400 марамчиња

Комплет за марамчиња со рачни мириси за миризба на микроб, добијте ролни за полнење со 1200 степени и диспензери за монтирање на бел

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нов свеж мирис! Сега нудиме мирис на фреш на нашата линија за производи за миење на микроб-затегнување Добијте 1 силилен гермичен бел диспензер - нагорното влечење нема капки и заклучувачки отвор. Добијте 2 марамчиња за полнење со 1200 CT со овој одличен комплет за економичен стартер. Вклучени завртки за монтирање и детални упатства за монтирање на wallsидови. Одличен комплет за стартување за области со сообраќај со голем волумен и систем за дистрибуција на економично бришење. Germ-Away е бренд управуван од целта посветена на санирање на рацете. Нашата мисија е да помогнеме во спречување на ширење на потенцијално штетни бактерии. Огромната потреба да ги исчистиме и санираме рацете, секојдневно доаѓа кај сите нас, особено по контакт со животни, деца со лепливи прсти, градина или кој било јавен простор. Но, каде и да сте и што и да ви допираат рацете, со марамчиња за рака на микроб, ќе се чувствувате уверени дека вашите раце се веднаш чисти и санирани во еден лесен чекор. Ние ја разбираме важноста на хигиената на рацете и нејзината улога на јавните места. Кога сапунот и водата не се достапни, нашите марамчиња за санитирање на микроб ја завршуваат работата. Тие мирисаат одлично и се нежни и навлажнувачки на вашата кожа. Тие се супер тешки за нечистотија и бактерии. Wallид поставен нагоре за влечење на марамчиња за влечење за 700, 800, 1000, 1200 и 1500 избришени торби за полнење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат