.

.

Козимод кадифено здолниште закачалки - пакет од 24 - кадифени закачалки со клипови ултра тенки кадифени панталони закачалки за заштеда на простор за заштеда на обле?

Козимод кадифено здолниште закачалки - пакет од 24 - кадифени закачалки со клипови ултра тенки кадифени панталони закачалки за заштеда

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Hangs Handvers Scasters Handet Scands】-Може да добиете повеќе закачалки со иста цена Поставете 24 закачалки со идеални димензии секоја : 16,7 "LX 8,5" W X 1/4 "Дебелина. , резервоарот, фустанот, решетките, врските, ремените, ноќните куќи, шалците, здолништата, исто така одлични за обесена ваша облека како костум, палто, кошула. 【Трајни кадифени клипови закачалка】-изработени од еко-пријателски трајни апс+не'рѓосувачки што ќе бидат не'рѓосувачки што ќе бидат не'рѓосувачки што ќе бидат не'рѓосувачки што ќе бидат не'рѓосувачки што ќе бидат не'рѓосувачки што ќе бидат не'рѓосувачки што ќе бидат не'рѓосувачки што ќе бидат не'рѓосувачки што ќе бидат не'рѓосувачки што ќе бидат не'рѓосувачки што ќе бидат не'рѓосувачки што ќе Последно со години. Не'рѓосувачкиот бар и аглите се засилени, така што е посилно дека другите кадифени закачалка. Тоа е посилно како закачалки од дрвени костуми, но тоа е повеќе тенко од закачалка од дрво. 【Грижете се за облеката】-клиповите на овие закачалки со зафат се ублажуваат за да спречат да се затегнат или да ја кинат облеката и лесно да се лизнете по шипката на шипката на закачалка за сместување на низа големини и стилови. Кука за вртење од 360 степени значи дека можете да ја свртите облеката за облека без да ја преместите целата закачалка. Изреките на секое рамо се користат за виси облека со тенки ленти за рамо. 【Атрактивна кадифена закачалка】 -Соф и луксузен кадифе, кој се собра наместо тврда пластика или метал, што е пријателско за облеката и вашата рака. Ние го искористивме најдобриот кадифен материјал околу закачалката за да избегнеме да го испуштите фузот и да ја обоиме облеката. Облека од лизгање од нашот закачалки. 【Професионален бренд】- Home Forte е бренд специјализиран за повеќето видови на закачалки за дневна употреба, продажба на индивидуални и деловни на глобалните пазари.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат