.

.

Dellen 255x80 Внатрешна цевка 10x3.0 10x3.00-6 Tube Innertube со свиткан вентил за шетач за шетач за шетач од 10 инчи од 10 инчи

Dellen 255x80 Внатрешна цевка 10x3.0 10x3.00-6 Tube Innertube со свиткан вентил за шетач за шетач за шетач од 10 инчи од 10 инчи

DEN 302.40
Залиха
Достапно за нарачка

100% фабрички тестирани Издржлив и долг сервисен живот. Лесен за инсталирање, директна замена. Совршен фит, многу добар дел за замена. Професионално производство, изградено на строги стандарди за контрола на квалитетот. 255x80 Внатрешна цевка 10x3.00-6 Tube Innertube со свиткан вентил за шетач за шетач за шетач на шетач 10 инчи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат