.

.

Yepclick женски долги ракави маички маици случајни лесни тенок фит пријатна база на слојот врвот на врвот

Yepclick женски долги ракави маички маици случајни лесни тенок фит пријатна база на слојот врвот на врвот

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

95% рајон, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Висока еластична ткаенина, мека, дише и удобна. Лесно е да се вклопи некој. Најдоброто класично парче Underscrubs, одлично за долна облека од основниот слој. Snug Fitting може совршено да ја ласка вашата фигура. Ласкава желка за да се носи со фармерки, јакна или нозе. Одличен избор за датира, клуб, празник, косплеј. Вашата мора да има најважни гардероба, погодни за секоја сезона. Слубениот висок врат останете на вистински начин, ви даваат најдобар изглед. Машинско миење, не избледени, стандардна големина на САД. Погледнете ја табелата со големина пред да ја купите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат