.

.

Uxcell Soft PVC Crimp терминал изолирани ракави V-3,5 со 50 парчиња, 4 mm, портокал

Uxcell Soft PVC Crimp терминал изолирани ракави V-3,5 со 50 парчиња, 4 mm, портокал

DEN 1073.60
Залиха
Достапно за нарачка

Име на производот : Терминални ракави, модел : V-3 Тип : исправен, материјал : ПВЦ. Вклопување на жица пресек : 4мм 虏, метар со дијаметар : 4 мм ID. Должина : 18 мм / 0,7 инчи. Тежина : 17g, Содржина на пакет : 50 卤 2 проценти x Терминални ракави. Име на производот : Терминални ракави, модел : V-3. Тип : исправен, материјал : ПВЦ. Вклопување на жица пресек : 4мм 虏, метар со дијаметар : 4 мм ID. Должина : 18 мм / 0,7 инчи. Тежина : 17g, Содржина на пакет : 50 卤 2 проценти x Терминални ракави.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат