.

.

Jeusdf wallид монтиран алуминиумски решетка за складирање бесплатна кујна за кујнски полици за складирање на полици за држач за гел за туширање шампон за шампон

Jeusdf wallид монтиран алуминиумски решетка за складирање бесплатна кујна за кујнски полици за складирање на полици за држач за гел за туширање

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Задебелена долната плоча, анти-кршење, задебелена задната плоча, целокупното лежиште е тешко и издржливо Со дизајнот на чувари, дизајнот на чувари на заградување ефикасно спречува да паднат предмети. Површината е повеќеслојна анодизирана, долготрајна и светла, силна заштита на површината, отпорност на абење и отпорност на гребење. Ситно полирајте ги рабовите и аглите и одбијте да ги исечете рацете. Дизајнот на дупката за одвод го прави лесно да се добие 'рѓосан и деформиран. Задебелена долната плоча, анти-кршење, задебелена задната плоча, целокупното лежиште е тешко и издржливо. Со дизајнот на чувари, дизајнот на чувари на заградување ефикасно спречува да паднат предмети. Површината е повеќеслојна анодизирана, долготрајна и светла, силна заштита на површината, отпорност на абење и отпорност на гребење. Ситно полирајте ги рабовите и аглите и одбијте да ги исечете рацете. Дизајнот на дупката за одвод го прави лесно да се добие 'рѓосан и деформиран. Спецификации : Тип на ставка : Rackmatery за складирање : Aluminumsize : 29.Color : Black Quantity : 1 pcthicked долна плоча, анти -кршење, задебелена заклетва, целокупното лежиште е тешко и издржливо. -Селетиран анодизирана, долготрајна и светла, силна заштита на површината, отпорност на абење и отпорност на гребење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат