.

.

Оранпластична креска за прицврстување на копчето за прицврстување на копчето COB-31

Оранпластична креска за прицврстување на копчето за прицврстување на копчето COB-31

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување/исклучување на допрете Гаранција : како опис. Сертификација : Друго. Потекло : Кина на копното. Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување/исклучување на допрете. Гаранција : како опис. Сертификација : Друго. Потекло : Кина на копното. Име на производи HOIST Pushbutton Switch Model No. COB-31 PUSH копчиња горе и долу копче за копче на копчето Моментарно/т. L*w*h) Fit Diamement Cable 1.55 "Надворешен материјал Специфичноста на портокалова портокалова : Специфично на прекинувачот : Вклучување/ исклучување на прекинувачот : Како опис Прецификација : Другоригин : Мејнленд Кина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат