.

.

Креативни чувари ја зафаќаат моделот за вкрстено бод за книги

Креативни чувари ја зафаќаат моделот за вкрстено бод за книги

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

8,5 "x 11" Книга за модели Вклучени 19 модели на слонови. Оваа сосема нова оригинална шема на вкрстено бод е имот на дизајнерот Бети Хадад Шелтон, рачно изработен во 1980-тите. Се надеваме дека уживате во зашилување на овие обрасци онолку колку што Бети уживаше да ги создава и да ги донесе во живот!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат