.

.

5д комплети за сликање на дијаманти, дијамантска уметност за возрасни деца почетници, DIY круг/квадрат целосна вежба Дијамантско сликарство по број комплет скапоцен

5д комплети за сликање на дијаманти, дијамантска уметност за возрасни деца почетници, DIY круг/квадрат целосна вежба Дијамантско сликарство по

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сликарство со дијаманти целосни додатоци】 Додатоци за сликање со дијаманти ги вклучуваат сите дијаманти во боја, водоотпорно платно за сликање, лепливо пенкало, запечатена торба, лепило и пластична лента за дијаманти Платното е 70x140cm (сликарство со голема големина на дијаманти вклучува повеќе комплети алатки). ? 【Висок квалитет на целосна вежба дијаманти】 Дијамантите ја покриваат целата слика. Секој дијамант има дури 26 аспекти, правејќи го готовиот дијамантски сликар да изгледа посветло и повеќе тродимензионално. Имаме софистицирани автоматски машини за производство за да обезбедиме иста големина на дијаманти. (30% повеќе дијаманти за да бидете сигурни дека можете да ја завршите работата). ? Самиот образец има леплива позадина и пластична престигнување за да ја задржи сликата леплива. Завршеното убаво сликарство со дијаманти може да се зачува повеќе од 20 години. ? Исто така, може да се користи како подарок, како што се роденден, Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, забавата, свадбата, итн. Секако, сликарството со дијаманти е најпопуларната персонализирана рачно изработена декорација. ? Ако предметот што сте го добиле е оштетена или недостасуваат додатоци, како што се дијаманти, ве молиме контактирајте не по е -пошта што е можно поскоро и ние ќе го повториме за вас бесплатно. 5д дијамантски сликарство DIY Diamond Artthe најпопуларна, шарена и тродимензионална DIY декорација, полесна и поубава од вкрстената бод. Со уникатна убавина и моден дизајн, нашето тркалезно уметничко сликарство со дијаманти може да им помогне на вашата дневна соба, спална соба и просторија за студирање за да се регенерираат. (Дијамантското сликарство е полу-финиран производ за кој е потребна ваша сопствена операција за раце-треба да направите : 1. Отворете го полето и проверете ги специјалните алатки за сликарство со дијаманти. Прво ставете го соодветниот дијамант во фиоката.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат