.

.

Cabilock Soap Dispenser 12pcs капакот самостојно сапун дупки со држачи за садови држач за влечење за сад за миење садови со двојно спасител на капакот на цртаниот филм за сушење

Cabilock Soap Dispenser 12pcs капакот самостојно сапун дупки со држачи за садови држач за влечење за сад за миење садови со двојно

DEN 280.32
Залиха
Достапно за нарачка

Прекрасни кутии со сапун во форма на тиква-поволно за најразлични сцени, како што се спални соби, простории за бањи, кујна итн Случај за сапун за патувања-исто така може да биде избор за подароци за домаќинства за вашите пријатели, тие ќе го сторат тоа. Кутија за сапуни за сапун-материјал за заштита на животната средина ПП материјал, отпор и. Пластични кутии за сапун-совршени до вашата кујна и бања за да направите сапун да истече без да предизвика забуна. Прекрасни кутии со сапун во форма на тиква-поволно за најразлични сцени, како што се спални соби, простории за бањи, кујна итн. Случај за сапун за патувања-исто така може да биде избор за подароци за домаќинства за вашите пријатели, тие ќе го сторат тоа. Кутија за сапуни за сапун-материјал за заштита на животната средина ПП материјал, отпор и. Пластични кутии за сапун-совршени до вашата кујна и бања за да направите сапун да истече без да предизвика забуна. Пакетот вклучува 4 x карактеристики на сапун -кутии -нашите сапуни сапуни ја способноста за лежиште.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат