.

.

Книгата на хартија

Книгата на хартија

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

STP-599 Сосема нова ставка / неотворено производ. Стерлинг издаваштво. Сосема нова ставка / неотворено производ. Стерлинг издаваштво. Книгата на хартија. Завртете, скролувајте, флејта и раб на патот кон исклучителен дизајн. Квил волшебни минијатурни растенија и цвеќиња, висат обетки, граници за рамки за слики и како украси за корпи и капи. Филигра за хартија прави одлични украси за торби за подароци и картички. Оваа книга е едноставно преплавена со идеи! Автор : Малинда Johnонстон. Soft Cover : 144 страници. Направено во САД.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат