.

.

Индекс -држач за картички со делители и владеечки индексни картички, вклучуваат 30 индекс картички делители 300 управувани индексни картички 2 чаршави за налепници з?

Индекс -држач за картички со делители и владеечки индексни картички, вклучуваат 30 индекс картички делители 300 управувани индексни картички

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Индекс картички Водич за картички : getе добиете 30 парчиња делители на индекс картички во 5 бои, портокалова, црвена, темно сина, темно зелена, жолта и 300 листови со владеење на индекс картички, 1 пакет држач за црни индекс картички, 2 чаршафи за само лепило Налепници, ќе ги задоволат вашите потреби за употреба Добро изработка : Поделување на држачот на картичката и складирање на индекс картички се главно направени од сигурен пластичен материјал, кој е безбеден и силен, не е лесен за кршење или избледување, ќе ви служи долго време. Соодветни големини : Овие делители на индекс картички мерат 4 x 6 инчи, мерки за индекс картичка 4 x 6 инчи, а кутиите измерат 6,9 x 4,7 x 4,1 инчи, големината на налепницата е 10 x 10 cm/ 4 x 4 инчи; Ве молиме, потврдете ги деталите за големината пред да купите. Практична и удобна : Нашата индекс картичка може да запише важни работи и планови, а кутиите со карти и делителите можат да ви помогнат да ги организирате вашите документи, а разновидните бои можат да ви помогнат да разликувате, што ефикасно ќе ја подобри вашата работна ефикасност. Широк спектар на апликација : Можете да ги користите нашите кутии за индекс картички во различни прилики, како што се дом, училница, канцеларија, бизнис, состанок, итн. Тие можат да се применат за да ви помогнат да организирате разни документи, да ги класифицирате информациите, да соберете фактури. Индекс картички Водич за картички : getе добиете 30 парчиња делители на индекс картички во 5 бои, портокалова, црвена, темно сина, темно зелена, жолта и 300 листови со владеење на индекс картички, 1 пакет држач за црни индекс картички, 2 чаршафи за само лепило Налепници, ќе ги задоволат вашите потреби за употреба. Добро изработка : Поделување на држачот на картичката и складирање на индекс картички се главно направени од сигурен пластичен материјал, кој е безбеден и силен, не е лесен за кршење или избледување, ќе ви служи долго време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат