.

.

Левет g Spot Vibrator возрасен секс играчки играчки дилдо вибратор 3 Електричен пулсен стимулација 16 режими на вибрации за клиторикална вагинална стимулација и анална ма

Левет g Spot Vibrator возрасен секс играчки играчки дилдо вибратор 3 Електричен пулсен стимулација 16 режими на вибрации за клиторикална вагинална

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Рачен играчки за секс играчки за влечење - дополнителен долг 7,2 инчен дилдо вибратор со ротирачки навои за да го подобри задоволството од триење на вагината Моќен моторниот клиторен вибратор-16 фреквенции на вибрации, 3 режими на електричен шок, електрични влошки за шок од двете страни на главата, електрична струја безбеден од телото може да го стимулира G-Spot, брз оргазам. Силиконски материјал со висок квалитет - изработен од силиконски, мек и мазен, нежен и удобен, мек и мазен, нежен и удобен за допир на секс играчки. Водоотпорен дизајн на целото тело - совршен сексуален придружник за соло уживање во бањата; Парови Вибратор на секс играчки во бања или патувања. USB магнетно полнење - Кабелот за магнетно полнење вклучен во пакетот ги исполнува сите USB порти и трае околу 1,5 часа за да се наполни и може да се користи околу 1 час Обезбедете ги вашите оргазмички потреби. Рачен играчки за секс играчки за влечење - дополнителен долг 7,2 инчен дилдо вибратор со ротирачки навои за да го подобри задоволството од триење на вагината. Моќен моторниот клиторен вибратор-16 фреквенции на вибрации, 3 режими на електричен шок, електрични влошки за шок од двете страни на главата, електрична струја безбеден од телото може да го стимулира G-Spot, брз оргазам.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат