.

.

GLIXAL ATMT1-026 GY6 125CC 150CC SCOTER MOPED моторниот цилиндер на главата на главата на вентилот за глава за 4 мозочен удар 152QMI 157QMJ Кинески АТВ одете Карт

GLIXAL ATMT1-026 GY6 125CC 150CC SCOTER MOPED моторниот цилиндер на главата на главата на вентилот за глава за 4 мозочен удар 152QMI 157QMJ

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа корица е комплетна со вентилаторот за проветрување 4-bolt, Non EGR 125 CC-150 CC 152 QMI 157 QMJ Кинески скутерски вентил. Ова е капакот на вентилот за главата што не е EGR. Нови производи со висок квалитет2.Поставање за 152 QMI 157 QMJ Цилиндри на главата на главата без EGR3. Како што се Jonwway, Jmstar, Roketa, Sunl, Tank, Meace, Taotao, Dongfang, Kazuma, JCL, BMS.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат