.

.

Налепница за нокти/уметност за нокти - Колекција за потписи - цреши

Налепница за нокти/уметност за нокти - Колекција за потписи - цреши

DEN 1281.60
Залиха
Достапно за нарачка

Професионален квалитет Не е потребна посебна техника/вештина. Одлично и за професионален специјалист за уметност за нокти или за почетници за уметност за нокти. Оваа ставка не се враќа. Професионален квалитет. Не е потребна посебна техника/вештина. Одлично и за професионален специјалист за уметност за нокти или за почетници за уметност за нокти. Оваа ставка не се враќа. Цреши, нагласени со цвеќиња од цреша и пеперутки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат