.

.

NZ9F5V6T5G диод Зенер 5.6V 200MW SOD923 NZ9 9F

NZ9F5V6T5G диод Зенер 5.6V 200MW SOD923 NZ9 9F

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Дел бр : NZ9 F5 V6 T5 G. Пакет : СОД-923. Опис : Diode Zener 5.6 V 200 MW SOD923.5 Vtolerance : ± 5%моќност - максимум : 200mwimpedance (max) (ZZT) : 60 Ohmmounting Тип : Површинска монтажа на уредот : SOD -923.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат