.

.

5 парчиња паста за заби постави фино пена Одлична јачина на чистење орална здрава ензим паста за заби за бања 100g

5 парчиња паста за заби постави фино пена Одлична јачина на чистење орална здрава ензим паста за заби за бања 100g

DEN 305.44
Залиха
Достапно за нарачка

Билки и ензими и морска сол : Нашата паста за заби е направена со билки, ензими и морска сол со исклучително изработка, со добра безбедност и здравје 5 парчиња во сет : Нашиот комплет за паста за заби со ензим содржи 5 пасти за заби, оваа количина може да ги задоволи вашите дневни и потреби за патување. Ситна пена : Нашата паста за заби на ензимот може да се исчисти длабоко во забите со убава пена за да се грижи за емајлот на забите. Добар ефект на чистење : Како паста за заби, ефектот на чистење е задолжително, нашата паста за заби има добар ефект на чистење, така што веќе немате проблеми со дамките на забите. Регулирајте ја киселоста и алкалноста : Оваа ензимска паста за заби може да ја регулира киселоста и алкалноста на устата, да ги исчисти забите и да ја стабилизира устата. Билки и ензими и морска сол : Нашата паста за заби е направена со билки, ензими и морска сол со исклучително изработка, со добра безбедност и здравје. Регулирајте ја киселоста и алкалноста : Оваа ензимска паста за заби може да ја регулира киселоста и алкалноста на устата, да ги исчисти забите и да ја стабилизира устата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат