.

.

Налепници за нокти NPKGVIA NAIL

Налепници за нокти NPKGVIA NAIL

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е најдобриот подарок на в Valentубените за вашата сопруга, девојка, мајка, роднини, пријатели Погоден за домашна употреба и салони за нокти. Декларации за нокти : Како што е прикажано на сликата, оваа налепница и дизајн на декларирање вклучува популарна и е многу погодна за модерни жени и трендовски девојки. Овие декорални ленти се самолепливи, можат да бидат заглавени директно на ноктите, погодни и за почетници и за искусни; Прво, исчистете ги ноктите, а потоа изберете ја соодветната големина на налепницата за нокти што одговара на вашиот нокти и залепете, конечно, поднесете го дополнителниот дел целосно и изедначете ја површината, се прави убава; Ако сакате да задржите долго време, можете да нанесете слој на гел на него и да светнете за секунди. Налепници за нокти Денот на вineубените Loveубовни налепници за розови нокти креативни налепници за грижа за подобрување на листовите со фиберглас за додавање на нокти за налепници за нокти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат