.

.

X-DREE 4mmx20mmx200mm Метална Обработка Сечење Гравирање Струг Hss Алатка Малку (4mmx20mmx200mm Таладо пара херамиентас де корте де металистерија Торно ХСС

X-DREE 4mmx20mmx200mm Метална Обработка Сечење Гравирање Струг Hss Алатка Малку (4mmx20mmx200mm Таладо пара херамиентас де корте де металистерија

DEN 1088.00
Залиха
Достапно за нарачка

Тежина : 127г; Име На Производот : Струг Хсс Алатка Малку Главен Материјал : хсс. Содржина на пакетот : 1 х Струг Хсс Алатка Малку. Вкупна Големина : 4 х 20 х 200мм/ 0,16 "х 0,8 " х 8" (т*В*Л)(тамањо вкупно : 4 х 20 х 200 мм / 0,16 ''х 0,8 ''х 8' (Т * В * Л). Главна Боја : Сребрен Тон(главна боја : тоно платадо. 4ммх20ммх200мм Метална Обработка Сечење Гравирање Струг Хсс Алатка битректаголник дизајн, голема брзина челик алатка малку за струг.Се користи за изработка на алатки за сечење за мелење, вртење, разделба, гравирање, дупчење, удирање итн.Опис На Шпански 4ммх20ммх200мм Таладо пара херамиентас де корте де металистерија Торно Хсспесо : 127 г; номбре дел продукто : Торно де херамиента хсс пара торноматеријал директор : хссконтенидо дел пакете : 1 х Струг Хсс Алатка битамањо вкупно : 4 х 20 x 200 Mm / 0,16' 'X 0,8' 'X 8' (t * w * l)боја директор : тоно платеадо.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат