.

.

Алаза луто тигар лице шарено природен сунѓер кујнски целулоза сунѓери за садови миење на бања и чистење на домаќинства, не-крик и еко пријателски, 3 пакувања

Алаза луто тигар лице шарено природен сунѓер кујнски целулоза сунѓери за садови миење на бања и чистење на домаќинства, не-крик и еко пријателски,

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

3 парчиња овален целулоза сунѓер13x2,95 инчи (по натопување). Материјал : Компресиран со високо -квалитетно дрво влакна/целулоза. Предности : Силна моќ за адсорпција на деконтаминација, лесно да се одземе загадување на маслото без гребнатини. Лесно може да се користи во чистење во кујна и дома, лесен за суво или мувлосано. 3 парчиња овален целулоза сунѓер.13x2,95 инчи (по натопување). Материјал : Компресиран со високо -квалитетно дрво влакна/целулоза. Предности : Силна моќ за адсорпција на деконтаминација, лесно да се одземе загадување на маслото без гребнатини. Лесно може да се користи во чистење во кујна и дома, лесен за суво или мувлосано. Еколошки компресирани од природни влакна од дрво, нема да ја стимулира кожата. Меки и еколошки, исто така, може да се деградираат по отфрлањето. Одличен ефект на чистење лесно одзема масло и нечистотија по апсорбирање на вода. Исчистете и оставете гребнатини во исто време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат